Het direct-salesbedrijf LMS werkt met kansarme jongeren en boekt daar een jaar na de oprichting veel succes mee. “Mensen leren hier dat ze alles kunnen.”
Steven Abdoelhafizkhan heeft zelf jarenlang langs de deuren gelopen om producten en diensten te verkopen, schrijft de Volkskrant in een reportage. Een jaar geleden is hij zijn eigen bedrijf begonnen, Logical Management Solutions. Dat telt nu negen filialen en zeventig medewerkers.
Het Zoetermeerse bedrijf verkoopt en werft deur aan deur bij particulieren en bedrijven. Daarnaast nemen de promotieteams ook standwerk voor hun rekening. Bijna alle werknemers zijn van niet-Nederlandse afkomst. Zijn werknemers zijn jongens en meisjes ’die hun hele leven al hebben gehoord dat ze toch niks kunnen’, zegt de ondernemer.
(Zibb.nl)



