Voor de lange donkere dagen is er nu het groot managers onthaast boek. De laatste MT van 2008 draait om ontspanning en genieten.
Met onder andere het literair managementverhaal van Herman Brusselmans, de tweede kans leeswijzer en een interview met Elco Brinkman over vertrouwen, kunt u de vakantie al lezend goed doorkomen.
Puzzelen
Bent u meer van de spelletjes onder de kerstboom? Speel dan eens in plaats van Mens Erger Je Niet, een potje carrièreganzenbord. Weet u gelijk hoe u zo snel mogelijk de carrièreladder kunt beklimmen. Voor de kruiswoordliefhebber ligt er een mooie prijs in het verschiet. Degenen die de kredietcrisiskruiswoordpuzzel goed oplossen maken kans op de MBA in één dag Management Classics Box. (Klik hier om de puzzel uit te printen) Daarmee kan de dagelijkse reistijd gecombineerd worden met een effectief managementcollege. Speciaal voor de televisiekijkers en radioluisteraars is er de payoff-quiz.
Kerstperiode
Verder hebben we de wijn uit uw kerstpakket al getest. Check voordat u de wijn wilt opdrinken bij MT of dat verstandig is. Als u nog geen idee heeft wat u tijdens de feestdagen moet aantrekken, kunt u kijken of er iets op onze waslijn hangt. Als u gezellig tijd met de familie wilt doorbrengen, hebben we verschillende tips voor u op een rijtje gezet.
Acties
Lees de laatste Management Team van dit jaar online. Klik hier om naar de epaper te gaan. Voor alle extra acties en prijsvragen, gaat u naar www.mt.nl/kerst