Vergaderen kost een hoop tijd en daarmee dus ook geld. De helft van de genodigden heeft bovendien vaak het gevoel dat ze hun tijd verdoen. Dat moet anders. En dat kan ook.
Dat het anders kan, stelt adviesbureau YNNO in het Financieele Dagblad. Met YMEET worden naast ruimtes, ook professionele leiding en facilitaire ondersteuning aangeboden. "Vergaderingen worden desgewenst door experts geleid", vertelt adviseur Theda Kunnen in de krant. "Deze begeleiding is van licht tot sterk sturend. Deze blik van buitenaf versnelt de besluitvorming."
Door ondersteuning te bieden verlopen vergaderingen efficiënter, stelt Kunnen. Dat zorgt ervoor dat er minder bijeenkomsten nodig zijn om hetzelfde resultaat te behalen. "Zo kan bespaard worden op arbeids-, reis- en vervangingskosten. Dat loopt snel op: de gemiddelde werknemer besteedt 3,5 uur per week aan vergaderen."
Lees het hele artikel op Fd.nl