Verzamelaarbeurzen zijn dé plek om te netwerken. Financieel planner en fervent automobielbeursbezoeker Bradley Teets stelt in Start-up Journal: “het breekt het ijs. Je hebt gelijk een bepaalde vertrouwensband.” Mensen zijn van nature geneigd om te gaan met soortgenoten met gezamenlijke interesses. De uitgelezen kans voor snel zakendoen.
Netwerken via opmerkelijke hobby’s werkt een stuk beter dan dat eeuwige gemep tegen gedeukte ballen op een groen veld. Bovendien: wie een opmerkelijke hobby heeft, heeft doorgaans ook genoeg geld te spenderen op het zakelijke vlak.
Wees wel oprecht. Bent u geen echte Ferrarifan? Ga u dan niet inlikken bij de Ferrariclub. Heeft u geen werkelijke passie voor line-dancen? Laat dan die slangenlederen cowboylaarzen in het rek staan. Eerste doel is het beleven van uw passie met anderen. Verkopen komt later.



