Managers slapen uiteraard nauwelijks, maar als het dan toch gebeurt, hebben ze een wekker nodig om wakker te worden. Dat blijkt uit de pollresultaten op MT.nl. Zo niet, dan is er altijd de wake-up call nog.
Op de vraag ´Wat heeft u nodig om wakker te worden?´ geeft 61% van de managers antwoord dat ze een wekker gebruiken. 11% heeft voldoende aan een koude douche, 6% wordt wakker door de kinderen, ook 6% laat zich wekken door zijn of haar partner en 13% heeft toch echt een kopje koffie nodig na het opstaan. Aanleiding voor de poll was het bericht over een nieuwe vinding: cafeïnezeep.
Zo´n stukje zeep is wellicht makkelijk, want het combineert een douche met het kopje koffie. Nog makkelijker wordt het als u in een hotel overnacht, want daar kunt u gebruik maken van de zogenaamde wake-up call. Zo kunt u bij Huis ter Duin in Noordwijk vierentwintig uur per dag gewekt worden en kunt u bij Landgoed Duin & Kruitberg aangeven in welke taal u wakker gemaakt wil worden. Handig, als u het Nederlands even zat bent.
Als u een vaste slaper bent, hoeft u niet bang te zijn dat u door het telefoontje heen slaapt, zo zegt een medewerkster van Duin & Kruitberg: “Als iemand niet wakker wordt, sturen we gewoon iemand langs om op de deur te kloppen.”



