In Chicago wel. Daar zijn ze net gestopt met roken en de horecabranche profiteert er flink van. Natuurlijk zijn er ook genoeg tegengeluiden te horen. Uw redacteur waagde zich laatst in het rookvrije uitgaansleven van Stockholm. Wat blijkt, rook is een prima neutralisator. De zaal was vergeven van de onwelriekende oksels en overmatig flatulente dronkenlappen.
Om te voorkomen dat u lastig wordt gevallen met klachten over kettingrokende werknemers. Of rokend personeel dat meer vrijheden eist – dit is wat Stivoro van u verwacht (of u zich er aan houdt is een tweede).
We zijn benieuwd wat het inmiddels twee jaar-oude rookverbod heeft gedaan met uw bedrijf. Muiterijen en demonstraties goed doorstaan?



