Manon Eekhout Photography
Begonnen in 2005
Wat Ik doe vooral veel bedrijfsfotografie. Dat loopt uiteen van reportages, portretten en productfotografie. Dat doe ik in mijn eigen, kleine, studio, en op locatie. Daarnaast geef ik cursussen fotografie, maar ik wil me in de toekomst meer en meer richten op bedrijfsfotografie. Het afwisselde spreekt me aan.
Hoe Ik ben al met mijn eigen bedrijf begonnen tijdens mijn studie van de Fotovakschool. Na mijn afstuderen heb ik me er serieus op gestort. Ik heb nu heel uiteenlopende klanten. Van grote, zoals Tele2 tot Westlandse tuinders, waar ik woon. De meeste bedrijven hebben me benaderd na mond-tot-mondreclame. Zo werkt het toch in deze branche.
En verder Ik heb een eigen studio, maar meestal werk ik op locatie. Dat is het meest interessante. Het onvoorspelbare, situaties en omstandigheden die je niet volledig
onder controle kunt hebben, heeft iets machtigs. Je moet het ermee doen, en er toch iets moois van maken.
Ook Ondernemer van de Maand worden? Dat kan via het ondernemersplatform op Sprout.nl. Presenteer u aan een groot publiek. Doe een pitch, plaats uw bedrijfslogo en upload een video.