Fabchannel.com bood concertregistraties van verschillende artiesten, onder andere te delen via het Britse Bebo. De site was voor zijn inkomsten vooral afhankelijk van adverteerders.
De internationale economische crisis beweegt de onderneming er nu toe om te stoppen. Dankzij teruglopende advertentie-inkomsten, maar ook vanwege een te langzaam groeiend bereik, trekt de directie de stekker er uit. CEO Justin kniest voegt er aan toe: “Een groot deel van de platenmaatschappijen staat ons nog steeds niet toe hun artiesten op te nemen. Hierdoor kunnen we niet bieden wat we nodig hebben om Fabchannel in leven te houden.”
Geen faillissement, maar een ‘verstandig besluit om verdere verliezen te voorkomen’, aldus de directie. Fans van Fabchannel kunnen nog tot en met vrijdag 13 maart van het concertarchief genieten.